KONST / Litografier / Färglitografi 8873308
nr 887 3308
Sven X-et Erixson
(1899-1970), Sverige
Färglitografi , Sven X:et Erixson (1899-1970), Violer, Onumrerad, signed. - 49, subject: 49x40,
Utrop:
500 kr
Såld:
150 kr
måndag 14 april 2014
kl 18:41:53
8/4 15:19:41
100 kr
10/4 21:16:28
Sven X-et Erixson
Läs mer om Sven X-et Erixson